Přeskočit na obsah
Domů » REVOLUT – účet a karta pro fyzické osoby

REVOLUT – účet a karta pro fyzické osoby

Revolut - Metal karta

Osobní účet Revolut používám od 09/2018. Zpočátku jsem měl standardní, zdarma účet s „obyčejnou“ debetní kartou.

Později jsem díky výhodám přešel na plán „Metal„. Stojí 3 000 Kč / ročně, ale pokud využíváte kovovou, debetní kartu MasterCard (můžete si vybrat mezi barvou zlatá, růžová, černá, šedá a stříbrná) a účet pravidelně, tak se Vám ty peníze vrátí několikanásobně.

Líbí se Vám článek? Podpořte nás.

Kromě výhodných směných kurzů, můžete jejich kartu využít i pro Apple Pay. Součástí této karty je cestovní pojištění, concierge a vstupy do VIP salónků na letištích (za poplatek). Se svojí kartou můžete vybírat z bankomatu v ČR nebo zahraničí bez jakéhokoliv poplatku až do částky 16 500 Kč (nebo ekvivalent cizí měny) a to zcela zdarma. Je to příjemné zejména v zahraničí, když potřebujete místní hotovost, tak ji získáte za téměř středový kurz (pozor na víkendy, tam si připočítávají nějaké malé %). Bezplatné turbo převody po celém světě jsou součástí balíčku, který se obnovuje jednou za rok.

Investovat do akcií (žádné nebo minimální poplatky). Jako bonus za placení získáte 0,1% provize z každého nákupu a 1% provizi za nákupy mimo EU. Virtuální karta je ideální na platby u jednorázových plateb u obchodníků – po každém použití virtuální karty se Vám změní její číslo a CVC kód. Tudíž nikdo tuto kartu nemůže nikdy zneužít.

Nakupovat můžete ze svého účtu kryptoměny nebo pravidelně přispívat na určité charity.

Pokud byste chtěli získat kartu zdarma, tak klikněte na tento link. Občas je akce a připisuje se i 300 Kč.

Líbí se Vám článek? Podpořte nás.

MOBILNÍ APLIKACE iOS
Revolut