Přeskočit na obsah
Domů » Pořiďte si investiční apartmán v Gruzii. Garantovaný výnos a dovolená v jednom

Pořiďte si investiční apartmán v Gruzii. Garantovaný výnos a dovolená v jednom

Investiční apartmán v Gruzii

Pokud jste někdy v minulém století navštívili Gruzii, dnes byste tuto perlu Kavkazu asi ani nepoznali. Gruzie totiž aktuálně zažívá turistický boom. Jasně, že globální pandemie tento trend zbrzdila. Dá se ale očekávat, že turisté se do země na pomezí Evropy a Asie začnou postupně opět vracet. Například jen za rok 2019 navštívilo Gruzii 9 milionů lidí. A toto číslo do budoucna s největší pravděpodobností ještě poroste. Ostatně. Není se čemu divit. Nádherná příroda, historická města, milí lidé a přímořské letovisko. Právě to jsou důvody, proč tato kavkazská země nepřestává lákat nové návštěvníky. A vy můžete být součástí gruzínského turistického boomu. Ptáte se jak?

Prostřednictvím investičního apartmánu. Ano, spojení investice a apartmánu zatím není tak okoukané, jako uložení peněz například do bytu nebo domu. Vězte ale, že jde o perfektní možnost, jak skloubit možnost solidního finančního zhodnocení společně s nezapomenutelnou dovolenou.

Ráj pro celou rodinu

Nedaleko gruzínské metropole Tbilisi, přesněji 8 kilometrů od jeho historického centra, totiž stojí luxusní apartmány Gino Paradise Tbilisi, které jsou součástí největšího aquaparku v celém kavzakském regionu. Jak mnoho z nás ví z vlastní zkušenosti, tobogány, skluzavky a další vodní atrakce automaticky přitahují hordy návštěvníků. A ti samozřejmě musí někde bydlet.

Od toho je zde čtyřhvězdičkový hotelový komplex, který kromě 220 luxusně zařízených apartmánů nabízí také vlastní bazén, restauraci s kapacitou 250 míst a konferenční sál. Hotel je zasazen uprostřed nádherné krajiny mezi horami a krásnou přehradou, které se říká Tbiliské moře. Samotný aquapark je klenotem východní Evropy. Najdete se zde největší tobogán v celém regionu se šesti drahami, celkem 500 atrakcí a zdaleka nejlepší spa široko daleko.

Gruzie přitahuje stále movitější návštěvníky

Možná si teď říkáte, že jde sice o krásný rezort, avšak není pro každého. Ne všichni návštěvníci Gruzie totiž vyhledávají ubytování v luxusním hotelu a rozlehlý vodní svět. To je fakt. Pravdou je ovšem i to, že částka, kterou průměrný turista v Gruzii utratí, se zvyšuje. Zatímco v roce 2019 přijelo do Gruzie už zmíněných 9 milionů turistů, kteří zde utratili více než 3 miliardy dolarů, v roce 2025 by tento poměr měl být 11 milionů turistů a 6,6 miliard amerických dolarů. Gruzie tedy přitahuje stále movitější klientelu. Proto není příliš složité si odvodit, že luxusní investiční apartmán v zemi s prudce rozvíjejícím se turismem je vynikající příležitostí ke zhodnocení vlastních úspor.

Investice a dovolená v jednom

A jak investování do apartmánů funguje? Docela jednoduše. Koupíte si apartmán v hotelu, který je následně pronajímán hostům. Z toho vám plyne výnos. Jde o investiční příležitost s garantovaným zhodnocením 7 až 8 procent z kupní ceny apartmánu. To ovšem neznamená, že konečný výnos může být vyšší. Zatím je řeč pouze o garantovaném výnosu. Konkrétní podmínky se odvíjejí v závislosti na jednom ze čtveřice investičních programů a každý z nich je spojený s konkrétními výhodami. Nejlevnější apartmán se dá pořídit za méně než 80 tisíc euro.  

Například Program 2 garantuje 7% výnos z kupní ceny apartmánu, který je vyplácen čtvrtletně. Majitel apartmánu navíc automaticky získává možnost rekreace ve svém apartmánu po dobu až 30 dní ročně. Navíc získá zdarma 4 celoroční vstupenky do aquaparku a také slevu na stravu v restauračních zařízeních. Která jiná investice vám zároveň zajistí i neopakovatelnou dovolenou?

Tím to ale nekončí. Pokud se k investici do investičního apartmánu v Tbilisi rozhodnete do 30.4.2021, zaplatíte za něj o 5 procent méně. Při pořízení dvou a více apartmánů najednou je sleva dokonce až 7 procent. Pokud navíc investujete více než 200 tisíc eur, získáte navíc i apartmán v přímořském letovisku Batumi.

FAQ – Často kladené otázky k investičnímu apartmánu?

Kontaktujte nás a my Vás představíme přímo majiteli nemovitosti, se kterým proberete případnou investici.

Jde o investiční příležitost s garantovaným, ročním zhodnocením 7-8% z kupní ceny apartmánu. Po 10 letech možnost zpětného 120% odkupu.

Majitel může využívat svůj apartmán po dobu až 30 dní ročně. Navíc získá zdarma 4 celoroční vstupenky do aquaparku a také slevu na stravu v restauračních zařízeních.

Pokud se k investici rozhodnete do 30.4.2021, zaplatíte za něj o 5% méně. Při pořízení dvou a více apartmánů najednou je sleva dokonce až 7%. Pokud navíc investujete více než 200 tisíc eur, získáte navíc i apartmán v přímořském letovisku Batumi.