Přeskočit na obsah
Domů » Kelta – zhodnocení investic do 135% (ROI)

Kelta – zhodnocení investic do 135% (ROI)

Kelta web platform

Aktualizace 26.5.2020 – rozhodl jsem se po cca třech měsících ukončit působnost v projektu Kelta. Vedli mě k tomu tyto důvody. Před nějakou dobou mě kamarád od toho začal zrazovat, že se může jednat o letadlo, co se mu podařilo vyhledat na internetu. Uvidíme do budoucna jak tento projekt dopadne. Nicméně hlavní důvod byl, že minulý týden se tvůrce projektu rozhodl, že všichni, co využívají program BASIC tj. minimální investice 256 KLT musí své prostředky navýšit  na 300 KLT nebo již nebudou moci pokračovat v „těžbě“ a účet jim bude uzavřen. Což mě osobně začíná tento typ omezení vadit. Dne 14.2.2020 jsem investoval 4.48 ETH na nákup min. 256 KLT (+ jsem dostal na těžbu bonus 256 KLT). Nicméně k dnešnímu dni, kdy jsem vše vybral je konečný stav 4.60366 ETH (včetně všech poplatků Kelty, konverze apod.). Výsledný zisk činí 0.12366 ETH (cca 627,80 Kč) = cca 2,75%.

Již v minulosti jsem investoval do pár krypto-rychlo-výdělků, nicméně pokaždé to byly podvody, takže akorát ztráta času a nemalých peněz. Co se týče investic do těchto krypto projektů jsem velice opatrný. Nicméně mě zaujal projekt KELTA. Je to reálná slovenská firma, se sídlem v Bratislavě, kde má své datové centrum (pravděpodobně odkoupila budovu od firmy Datacube Data Center – DCBA, s.r.o., jenž tam v minulosti působila).

Kelta na svých stránkách uvádí, že se zaměřuje na poskytování výpočetní síly vědeckým účelům, školám, krypto těžičům a mnoha dalším, kteří by ji mohli potřebovat. Budova splňuje bezpečnostní stupeň Tier 3.

KELTA Capital s.r.o. (od: 24.02.2018), zastoupená Ing. George Mác
Sídlo: Kopčianska 92/D, 851 01, Bratislava – Petržalka
IČO: 51 443 716

Oficiální informace ve slovenštině jak si vybudovat pasivní příjem pomocí technologie blockchain si můžete stáhnou zde (PDF).

Pár mých známých již investovalo a jsou spokojení – systém funguje. Rozhodl jsem se, že to taktéž vyzkouším. Vše ovládáte pomocí mobilní aplikace iOS / Google, případně webové platformy. Ovládání je intuitivní a snadné. Níže přikládám obrázky.

Výplaty jsou každé pondělí v podobě kryptoměny ETH (Ethereum), jenž si můžete následně vybrat. Jako ideální řešení se nabízí služba Wirex pro tyto účely.

Zaregistrovat se můžete zde (pokud necháte vyplněný Affiliate code: 3ccss, tak obdržíte 50 KELTA tokenů zdarma jako dárek).

Chci se registrovat a obdržet zdarma 50 KLT – KLIKNI

Abyste mohli zahájit těžbu, je třeba převést ETH – to můžete např. prostřednictvím CoinMate nebo Coinbase.

Líbí se Vám článek? Podpořte nás.

Každý týden výplata  (info chodí taktéž e-mailem)

 

Správa přes mobilní aplikaci

icon of app storeicon of google play

Správa přes web platformu

Představení data centra KELTA

CEO George Mác představuje data centrum KELTA

https://youtu.be/CAlTTqaEOj