Přeskočit na obsah
Domů » Kde nakupovat zlato a stříbro

Kde nakupovat zlato a stříbro

Stříbrné investiční mince

Investice do drahých kovů, zejména investičních kovů jako jsou zlato, stříbro, případně platina je z dlouhodobého hlediska ideální alternativa pro rozložení svých investičních strategií. Osobně se na tyto investice dívám tak, že sbírám drahé kovy pro své děti. Nepočítám s tím, že bych je za 5 nebo 10 let prodával.

Osobně v ČR nakupuji od České mincovny, jenž má kamenné prodejny v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou, kde sídlí samotná mincovna. Případně můžete využít jejich partnerských prodejen. Produkty se dají taktéž objednat online přes e-shop a zásilku Vám přiveze Česká pošta (jako cenný balík – můžete zadat jen výhradně do svých rukou). Zboží, které u nich nakoupíte od Vás případně samotná firma vykoupí. Výhoda je také možnost spoření nebo založení a následného využívání zlatého konta.

Zakoupit můžete investiční pamětní mince, medaile, slitky nebo různé dárky k narození dítěte, promoce, apod.

Česká mincovna je sice výhradním a oficiálním distributorem produktů britské královské mincovny Royal Mint pro Českou republiku, ale osobně některé produkty objednávám přímo od nich z Velké Británie. Je to tím, že se najdou produkty, jenž zde na českém trhu nekoupíte. Např. letos vyšla pamětní mince BREXIT v dárkovém balení, která byla vyprodána během pár dnů (limitovaná edice) – měl jsem to štěstí, že se mi jich podařilo pár zakoupit. Nebo jiné dárkové sady, které zde v ČR nekoupíte a dle mého názoru budou mít v budoucnu daleko větší hodnotu. Zboží Vám přijde britskou poštou RoyalMail během pár dní (zásilku můžete sledovat on-line).

Pokud chcete získat slevu na Vaši první objednávku ve výši 10Ł, tak použijte tento link: Chci využít slevu 10Ł (platí při objednávce produktů nad 50Ł).

Líbí se Vám článek? Podpořte nás.