Přeskočit na obsah
Domů » Investujte do apartmánu v Bešeňové

Investujte do apartmánu v Bešeňové

Apartmány Bešeňová

Dovolená, která vám může vydělávat. Tak by se dal velmi zjednodušeně nazvat investiční program Apartmánů Bešeňová spadající pod hlavičku GINO Paradise. Pokud rádi cestujete, zvláště do hor, a máte na účtu peníze, které byste chtěli zúročit, pak investice do této nemovitosti pro vás může být velmi zajímavá. A jak je známo, koupě nemovitosií je již řadu let jednou z nejvýhodnějších z dlouhodobého hlediska. V JOuInvest jsme schopni vám zprostředkovat účast na projektu v Bešeňové na Slovensku, kdy si koupíte apartmán, který můžete využívat k vlastní rekreaci, ale v době, kdy ho neobýváte, vám vydělává. O co přesně jde?

Vysoký komfort bydlení

Apartmány Bešeňová jsou situované v turisticky vyhledávané lokalitě Vysokých Tater a jsou součástí stávajícího termálního parku. Plánované vybavení není rozhodně standardní. Každý apartmán bude mít svůj balkon, nebo terasu, vybavenou kuchyň a k dispozici parkování v areálu. Komfort bydlení bude navíc zvyšovat lobby bar, restaurace, sky bar s vířivkou či bazén s geotermální vodou uvnitř čtyřhvězdičkového komplexu. Dokončení výstavby se plánuje v první polovině letošního roku a část apartmánů je již rezervovaná.

Tři možnosti, jak vám může apartmán vydělávat

Pokud jste tedy zatoužili takovouto nemovitost vlastnit, stačí si jen vybrat jeden z investičních programů, které se liší mírou výnosu. Pro váhavé, kteří mají rádi sázku na jistotu, je určen první program, který garantuje 7% roční výnos z kupní ceny apartmánu, který vám bude vyplácen každý měsíc. Nezáleží tedy na tom, zda a jak často bude apartmán obsazen, stále dostáváte svoji pravidelnou rentu na účet, i když je apartmán celý měsíc neobývaný. Vy si v něm budete moci užít dovolenou až 30 dní v roce ve vyhrazené termíny.

Druhý program zaručuje svému majiteli podíl na skutečném zisku z pronájmu apartmánu (odhadem 7 až 12 % ročně) provozovatelem Gino Paradise, přičemž majitel má 65% podíl a hradí z něj náklady na provoz a provozovatel má 35% podíl. Vlastník nemovitosti může opět využít až 30 dní pobytu v apartmánu zcela zdarma.

Třetí možností je, že majitel apartmánu si zajišťuje veškeré záležitosti ohledně pronájmu sám, tudíž veškerý zisk jde také jemu. Záleží jen na něm, po jakou dobu bude nemovitost pronajímat, nebo využívat pro sebe. Navíc má k dispozici slevu na některé služby aquaparku.

Investiční programy tedy nabízí rozličné možnosti vlastnictví a podílu na zisku tak, aby si každý našel řešení, které vyhovuje jeho představám. Pokud vás projekt zaujal a rádi byste své peníze zúročili, veškeré informace a zprostředkovatelský servis vám poskytne JOuInvest.

FAQ - Dotazy k investici do apartmánu?

Garantovaný výnos z kupní ceny je 7%.

Fixní nájemné bude vyplácené měsíčně vždy k 15. kalendářnímu dni.

Majitel může využívat svůj apartmán každý rok po dobu 30 dní.

Nájemní smlouva je uzavřená na 10 let. Po třech letech mají smluvní strany možnost vypovědět nájemní smlouvu po každém ukončeném roku.