Přeskočit na obsah
Domů » eBola vynikajicí hosting

eBola vynikajicí hosting

eBola vynikající hosting

Kde provozovat web stránky? Investice do kvalitního hostingu.

Dlouhé roky jsme používali VPS (virtuální server, Linux) od Wedosu. Jenže problém byl v tom, že jsme se museli o server starat sami. Řešit aktualizace, nastavení a měsíčně platit cca 600 Kč. Minulý rok jsme přešli na Wedos Hosting – No Limit a některé domény na No Limit Extra. Zaplatili jsme na rok (s využitím až 40% slev) a tímto jsme ušetřili nejen tísíce korun ročně, ale odpadla nám starost se o linux server starat a najímat externí posily.

Ke každé doméně můžete využít i další domény, jenže problém je v tom, že již pro tyto domény nemůžete vytvořit samostatné e-maily. Např. na hlavní doméně www.vizadociny.cz jsme udělali další stránky www.joubusiness.com, ale již nešel vytvořit e-mail info@joubusiness.com – je možné vytvářet pouze e-maily *@vizadociny.cz. Tak jsme pořídili nový hosting. Technická podpora je vytížená a na odpověď čekáte dlouhou dobu. Některé funkce tam jsou zakázané – a to byl největší problém, kvůli kterému jsme hledali náhradní řešení (pro doménu a projekt www.joutrip.com).

Vyřešil to rodinný příbuzný, který nás nasměroval na skvělý a pro nás dosud neznámý hosting www.eBola.cz. Postupně jsme přesunuli všechny naše webové projekty pod tento hosting. Vyřešil nám všechny problémy viz výše zmíněné a za rozumnou roční částku cca 1500 Kč (ADVANCED). Technická podpora reaguje na naše podněty během několika minut! Administrace přehledná a vše funguje dle našeho očekávání. Sice jsme se setkali s jednou funkcí, kterou mají na hostingu zakázanou, ale náš programátor to vyřešil jiným způsobem. Chápu, že ne všechny funkce jsou bezpečné pro všechny hostingy. Takže za nás osobně doporučuji. Navíc máte 14 dní na vyzkoušení, pokud nebudete spokojeni, tak Vám vrátí peníze.

Co se týče našich samotných domén.

Domény máme stále pod správou Wedos, případně Subreg. Taktéž roky jsme používali na většinu domén zahraniční společnost GoDaddy.com, ale nějak nám uniklo, že roky jsme zbytečně přepláceli domény. Obdobné to bylo u českého registrátora domén RegZone.cz, zbytečně jsme přepláceli domény. Takže vše se přesunulo na Wedos a Subreg, které mají dle mého názoru nejlepší ceny na trhu. Sice některé domény nám stále zůstali na RegZone.cz nebo GoDaddy.com, jenž to tam vychází +- stejně nebo o něco výhodněji. By člověk nevěřil, kolik může na ročních obnovách za domény získat (ušetřit) peněz 🙂

Líbí se Vám článek? Podpořte nás